EZS, EPS, CCTV,
a docházkové systémy


Elektronické zabezpečovací systémy (EZS), elektronické přístupové systémy (EPS), uzavřené obvodové televizní systémy (CCTV) a docházkové systémy jsou všechny součástí moderních bezpečnostních řešení. Tyto systémy jsou navrženy tak, aby pomohly chránit budovy, majetek a lidi před nebezpečím a zločinem.
 

Mám zájem o instalaci     +420 734 457 975

EZS, EPS, CCTV, Docházkové systémy Frýdek-Místek

EZS

Elektronické zabezpečovací systémy jsou navrženy tak, aby pomohly chránit budovy a objekty před neoprávněným vstupem a krádežemi. Tyto systémy mohou zahrnovat různé prvky, jako jsou kamerové systémy, senzory pohybu, dveřní a okenní kontakty a další. Pokud se systém aktivuje, může automaticky vyslat varování na hlavní kontrolní stanici nebo na mobilní telefon majitele objektu.
 

EPS

Elektronické přístupové systémy jsou navrženy tak, aby pomohly omezit přístup do určitých oblastí nebo budov. Tyto systémy mohou využívat různé způsoby ověřování identity, jako jsou kódy PIN, magnetické karty, biometrické identifikátory a další. Tímto způsobem mohou správci objektů omezit přístup pouze na oprávněné osoby.
 

CCTV

Uzavřené obvodové televizní systémy jsou navrženy tak, aby monitorovaly a zaznamenávaly aktivitu v určité oblasti nebo budově. Tyto systémy mohou být aktivovány 24 hodin denně a poskytují obrazové záznamy, které mohou být použity jako důkazy při vyšetřování zločinů. Moderní systémy CCTV mohou být propojeny s dalšími bezpečnostními prvky, jako jsou senzory pohybu a detektory dýmu, aby pomohly chránit majetek a lidi.
 

Docházkové systémy

Docházkové systémy jsou navrženy tak, aby monitorovaly příchody a odchody zaměstnanců z pracovního místa. Tyto systémy mohou být použity k výpočtu pracovní doby, sledování docházky a zaznamenávání přestávek. Moderní systémy docházkových mohou být propojeny s dalšími systémy, jako jsou EPS a EZS, aby poskytovaly komplexní řešení bezpečnosti a správy objektů.